سرویس خواب دو نفره چوبی

سرویس خواب دو نفره چوبی

سرویس خواب‌های دو نفره مدرن که از چوب یا فرآورده‌های چوبی ساخته می‌شوند و در تولید آنها به انتخاب رنگ و طرح توجه ویژه‌ای می‌شود، بسیار زیبا و با دوام هستند. در این سرویس‌ها علاوه بر چوب از پارچه‌ها هم استفاده می‌شود پس می‌توان گفت این سرویس‌ها تا حدودی دارای سبک مینیمالیست هستند.

سرویس خواب دو نفره چوبی

سرویس خواب‌های مدرن معمولا بسیار ظریف و بدون تزئینات اضافی و کاملا متفاوت از دیگر سبک‌ها می‌باشند. در نهایت با تهیه این سرویس خواب‌ها در هزینه و مواد اولیه مصرفی به میزان قابل توجهی صرفه‌جویی می‌شود که این موضوع به معنای عدم کیفیت تلقی نمی‌شود.

در واقعیت برای سرویس خواب مدرن می­‌توان یک نوع طراحی مهندسی شده تصور کرد. این سرویس خواب‌ها در رنگ­‌های ترکیبی خاکستری، طوسی، سفید، مشکی و کرم طراحی و ساخته می­‌شوند. برخی از انواع آن دارای طراحی موج­دار هستند که نمای خاصی را به اتاق‌خواب شما می­‌دهد. البته انتخاب این نوع بستگی به سلیقه افراد دارد و اینکه تا چه حد تمایل دارند که یک اتاق‌خواب خاص داشته باشند.

 

اجزای سرویس خواب دو نفره:

سرویس خواب دو نفره شامل: تخت خواب دونفره و آینه و میز و صندلی آرایشی و پاتختی هستند. اینها قسمت‌های استاندارد، معمول و لازم برای یک سرویس خواب است. برخی سرویس خواب‌ها دارای یک جزء اضافی به نام پاف نیز هستند که در پایین تخت قرار می‌گیرد. پاف جزء اصلی سرویس خواب دو نفره نیست و وجود آن تنها یک مزیت محسوب شده و عدم وجود آن نقص به شمار نمی‌آید.

Buy sleep service که این ویژگی ها را داشته باشد:

 ۱- جنس سرویس خواب: تخت خواب دونفره شما نباید به گونه‌ای باشد که بعد چند سال استفاده هنگام غلطیدن صدا بدهد پس حتما سرویس خوابی بادوام تهیه کنید.

 ۲-ابعاد تخت خواب دو نفره: تخت خواب‌های متوسط با عرض ۱۶۰ و ۱۸۰ سانتیمتر برای تخت خواب‌های دو نفره مناسب هستند.

در انتخاب تخت خواب حتما به ابعاد اتاق، قد و وزن خود توجه کنید. تخت خواب حتما باید از قد شما بلندتر باشد و بهترین ارتفاع ۴۰ تا ۴۵ سانتی متر بالاتر از سطح اتاق است.

۳-تشک، بالشت، پتو: اگر در ناحیه کمر، گردن یا زانو احساس درد دارید حتما قبل خرید این موارد به توصیه‌های پزشک توجه کنید. تشک انواع مختلفی دارد تشک‌های فنردار، فومی و بادی.

تشک‌های فنردار رایج‌ترین نوع تشک‌ها هستند که استاندارد آنها بوسیله تعداد فنرهای آنها تشخیص داده می‌شود.

بسیاری از افراد دوست دارند از فضای زیر تخت‌ها استفاده کنند در این صورت می‌توانید تخت‌هایی که در زیر خود باکس دارند را انتخاب کنید؛ این کشوها نظم دهی را در اتاق شما راحت‌تر می‌کنند.

از دیگر ویژگی‌های سرویس خواب دونفره مدرن رنگ آن می‌باشد. این رنگ بایستی با دکوراسیون همخوانی داشته باشد. از طرفی اگر رنگ‌های چوبی یا ساده مانند سفید و مشکی را انتخاب کنید هیچ گاه از مد نمی‌افتند. این نکته حائز اهمیت می‌باشد که انتخاب رنگ‌های سرد برای تخت خواب مانند آبی، سبز، روشن و… باعث ایجاد آرامش بیشتر برای شما در هنگام خواب می‌گردد.

دیگر مورد مهم که از ویژگی‌های سرویس خواب خوب برای اتاق خواب می‌باشد این است که قیمت مناسبی داشته باشند، البته همیشه قیمت را در کنار کیفیت بالا در نظر بگیرید و کیفیت را فدای قیمت نکنید.

شاید اولین و مهمترین عامل در انتخاب یک سرویس خواب جنس آن باشد. سرویس خواب‌های موجود در ایران عموما از ۴ ماده ساخته می‌شوند. فلز، ورق ملامینه، ورق ام دی اف و چوب. سرویس خواب چوبی از ام دی اف گرانتر است و سرویس خواب ام دی اف از ملامینه گران‌تر است.

سرویس خواب‌های دو نفره فلزی از جنس آهن هستند و تقریبا همه قسمت‌های آن از فلز ساخته شده است. این سرویس خواب های دو نفره دارای قسمت های معمول سرویس خواب هستند اما ظرافت سرویس خواب‌های چوبی را ندارند. تخت خواب‌های دو نفره چوبی با توجه به نوع طراحی که دارند، هم می‌توانند برای اتاق خواب با سبک مدرن، کلاسیک و فرانسوی مناسب باشند.

Leave a Reply

Your email address will not be published.