‍ کفی تخت جک دار فلزی که به اختصار کفی تخت فلزی و یا کفی تخت جک دار نامیده میشود چند سالی است که وارد بازار فروش شده و از استقبال خوبی برخوردار بوده است کفی تخت جک دار فلزی کارایی بسیار مفیدی دارد. با قرار دادن کفی تخت جک دار فلزی در زیر تشک سرویس خواب میتوانید از فضای زیر تشک برای قرار دادن برخی اثاث و البسه استفاده کنید. کفی تخت جک دار فلزی مجهز به دو جک است که هر کدام به ظرفیت حدود ۹۰۰ یا ۱۰۰۰ نیوتن می باشند. کفی تخت جک دار فلزی عموما در سه مدل تولید شده که دومدل آن به حالت تمام کلاف و نیم کلاف است و نیاز به عملیات نصب ندارند و با قرار دادن کفی تخت جک دار فلزی در درون سرویس خواب و گذاشتن تشک بر روی آن قابل استفاده هستند.لذا تاکید میگردد این دو مدل هیچ نوع نصبی نیاز ندارد و با قرار دادن آن در درون چهارچوب تختخواب و گذاشتن تشک بر روی آن قابل استفاده است.
تذکر مهم: دقت کنید در هنگام باز کردن درب کفی تخت جک دار فلزی ، فقط تشک و حداکثر یک روتختی بر روی آن قرار داشته باشد، اگر در روی تخت اشیا سنگین مانند متکا و یا البسه و … وجود دارد ابتدا آنها را بردارید وسپس درب کفی تخت جک دار فلزی را باز کنید چون اندازه تحمل وزن برای جک ها فقط در حد تشک و روتشکی میباشد و وجود سایر اجسام باعث سنگینی بیش از اندازه و بسته شدن ناخود آگاه درب میگردد که خطر ناک است.

تذکر مهم: هنگام باز بودن درب کفی تخت جک دار نشستن و خوابیدن درون آن برای شما و کودکان ممنوع است، پس از قرار دادن اشیا درون آن بلافاصله درب کفی تخت جک دار فلزی را ببندید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.